Збірник робіт Східно-Європейського конкурсу “У Відповідальності за Творіння”  

0
68

 

Незвичайне видання в якому підведені підсумки Конкурсу «За відповідальності за Творіння »представників різних вікових категорій з
України, Білорусі, Молдови та Грузії. Сам Конкурс і дане видання покликане сприяти формування відповідального ставлення до навколишнього середовища на основі християнської віри і етики. Відповідальність за Творіння не має конфесійних обмежень і носить екуменічний характер.
Роботи учасників Конкурсу покликані освятити не тільки християнский погляд на природу – Творіння Боже, а й безпосередньо вказують на основні екологічні проблеми (зміна клімату, відповідальне управління відходами, руйнування екосистем, стрімке зростання міст, якість повітря і води, вплив на здоров’я людини та ін.). Кожна з робіт свідчить про небайдужість, натхненні, талант і вміння автора. Ми впевнені, що дане видання послужить душпастирям, катехітам, вчителям християнської етики і всім, хто бажає і працює в напрямку вирощування автентичної християнської віри, хто хоче цілісно і активно свідчити про Ісуса Христа протягом свого земного життя, а також всім людям доброї волі, які небайдужі до екологічних проблем і беруть участь в їх вирішенні.

УДК 2-18:27-426]:113(08)

П41

Збірник робіт Східно-Європейського конкурсу “У Відповідальності за Творіння” . Ужгорот-Тбілісі-Мінськ-Кишенів. 2017 р. 130 с. Обкладинка мяка.

 ISBN 978-966-8269-39-4

Leave a reply