Щиро вітаємо Ландшафтний парк Skierbies (Польща) з ювілеєм!

0
142

Ландшафтному парку Skierbiesz (Польща, Люблін) звершується чверть століття!
25 років тому, коли він був створений, то знаходився на кордоні 49 провінцій. Звідси відповідна постанова вперше видана воєводою Замойського (23 січня 1995 року), а після неї, також видана воєводою Хіма (29 грудня 1995 года). Це наймолодший та найгарніший з усіх ландшафтних парків м. Любліна.
З нагоди річниці колектив парку запрошує всіх на он-лайн конференцію, повна інформація про яку знаходиться на сторінці сайту https://parki.lubelskie.pl/aktualnosci/konferencja-z-okazji-25-lecia-skierbieszowskiego-parku-krajobrazowego?fbclid=IwAR1oEUMvWij0y5DaSYweVLbBRPzsAUv4hZMeFHOhs-o0gaznKXVa0f_Hpfo).
Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук наш давній і вірний партнер з Польщі Кшиштоф Войцеховський (Krzysztof Wojciechowskihttps://www.facebook.com/krzysztof.wojciechowski.16/posts/3083947915040700

Від Інституту еколого-релігійних студій та Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форуму Східної Європи щиро вітаємо колектив парку з такою визначною датою! Бажаємо парку розвитку, наукових досягнень та в мабутньому розширення природоохоронних територій!

Секретаріат IERS та ІRCEF

Leave a reply