Цікавинки про птахів від Леоніда Покритюка

Інститут еколого-релігійних студій неодноразово інформував своїх читачів про орнітологічну діяльність Леоніда Покритюка – досвідченого орнітолога, експерта Інституту еколого-релігійних студій, який багато років досліджує орнітофауну Закарпаття.

Сьогодні, 07 липня, в м. Берегово пан Леонід знову дивував аудиторію своєю прикладною орнітологією. Спочатку він продемонстрував майстер-клас по підйому на дерево. Цього разу метою пристрасного науковця стало фотографування маленької сови, що комфортно влаштувалася у побудованому для неї будиночку на дереві.

Послухати пана Леоніда, а ще більше подивитися на живе маленьке совенятко та навіть його потримати, збіглися діти та їх мами зі всього двору. Але задля збереження здоров’я пташеня доступ до нього був трохи обмежений.

Потім орнітолог показав як треба окольцовувати птахів та розповів багато цікавинок про поведінку птахів. Так, наприклад, присутні дорослі та діти довідались, що для того щоб птах впав у своєрідний анабіоз його достатньо перевернути на спину.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: