Діткам про важливість збереження водойм

Екологія наших річок нині у складному стані. Щодня до водойм потрапляють тонни побутового сміття та небезпечні промислові відходи. Вони осідають на дні, накопичуються біля берегів, негативно впливають на річкову флору та фауну, завдають непоправної шкоди здоров’ю людей.

З метою привернення уваги дітей до проблем якості води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання сьогодні, в третю суботу міні еко-табору, говорили про річки та їх мешканців – рибок та комах, які живуть біля водойм.

Спочатку Наталія Стецо, провідний експерт IRCEF, провела цікавий квест на території храму, під час якого дітки розгадували загадки з назвами рибок, потім розмальовували розмальовки по цифрах.

Після рухливих ігор з водою та невеличкого перекусу, вирушили на прогулянку до річки Боржави, де спостерігали за рибками та бабками, а також збирали камінці для продуктивної діяльності. Погравшись біля річки, всі разом взялись за роботу, оглядали різні форми камінців і розмальовували так, як їм підказувала фантазія та уява.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: