Збірник молитв за збереження навколишнього середовища візантійсько-слов’янського обряду на англійській мові

0
421

У виданні зібрана частина молитов, псалмів, біблійних та літургійних текстів, молебнів, що стосуються відповідальності за Створіння – Природу.

Боже Створіння – Природа потребує піклування людини в тому плані, щоб її в першу чергу не руйнувати, а також важливо відновлювати вже забруднені або зруйновані ділянки. Але лише зовнішнє прагнення людини чимось допомогти Божому створінню малоефективне, це має бути глибоке внутрішнє переконання. Також самій людині важко щось змінити в ході історії чи, в нашому випадку, чимось самостійно допомогти Божому Створінню – Природі, тому християнин в першу чергу просить про домогу Творця, який найкраще відає закони, якими керується Його Створіння – Природа. Також молитва змінює саме “серце” людини, робить помисли чистими, тому такий молитовник за збереження довкілля, на нашу думку, є необхідним для всіх християн і особливо виданий на міжнародній мові.

УДК 264.1: 504: 37.03

ББК: E37-121

P 75

Збірник молитв за збереження навколишнього середовища візантійсько-слов’янського обраду на англійській мові. Вид. “Бреза” – Ужгород, 2013. – 106 с.

ISBN: 978-966-2668-30-8

Leave a reply