ІЕРС

Інститут еколого-релігійних студій
Пошук

Переваги національних парків: успішні приклади діяльності громад на території національних парків (методичні рекомендації та матеріали)

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

У посібнику представлені рекомендації по адаптації до нових умов природокористування, в яких опинились місцеві громади на розширених в 2019 році територіх Синевирського, Ужанського національних природних парків та Національного природного парку “Зачарований край” шляхом розвитку сталого туризму в регіоні.

Посібник враховує німецький і загальноєвропейський досвід, спирається на реальні та потенційні кейси з українських умов та розглядає можливості адаптації крізь призму сталого туризму, який є однією з перспективних галузей для розвитку Закарпаття та місцевих громад. Принципи сталого туризму, які гармонійно поєднують рекреаційну, оздоровчу та просвітницьку функцію туризму з одного боку, а з іншого – можливості економічного розвитку та піклування про природу, розглядаються в посібнику як ключові. Вони є головним чинником забезпечення сталого природокористування місцевими громадами на територіях ПЗФ. Посібник розрахований на широке коло громадських та екологічних активістів, державних чиновників, представників органів місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу, ініціативних місцевих жителів та всіх людей доброї волі.

УДК 502.211(477.87-751.2):352]-044.332]]:338.485         К90      ISBN 978-966-8269-47-9

Олександр Коваль, Наталія Куля, Богдан Мотузенко, Іван Тимофеєв. Переваги національних парків: успішні приклади діяльності громад на території національних парків: Методичні рекомендації та матеріали, Ужгород, Видавництво “Карпатська Вежа”, 2019. – 123с.

Книгу видано в рамках проекту NABU “Адаптація місцевих громад до розширення національних парків Закарпаття спільними зусиллями Церков та громадських організацій” (керівник проекту Борис Тихоміров)

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Залишити відповідь

Берегівські гімназисти вчаться спостерігати за птахами

Учні Берегівської гімназії «Опре Рома» відвідали волонтерський центр «Кожен може допомогти», щоб навчитися спостерігати за пернатими і ознайомитися з різноманітними конструкціями пташиних гнізд та годівниць.

Ековистава «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу

Екологічна вистава Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського віртуального огляду-конкурсу «Прем’єри сезону».