Екологічна екскурсія

19 квітня 2021 року о 13:00 учні 5-х класів Ужгородської ЗОШ №9 побували на  екологічні екскурсії до природничих скарбів старого міста – Ужгорода.

Екологічне виховання – це вже не лише формування відповідних знань і вмінь у взаємодії людини та природи, а й розвиток засобами педагогічних технологій компетентностей особистості, спеціальних знань, ціннісних норм та орієнтацій щодо усвідомлення екологічної цінності природного середовища у його нерозривній єдності з людиною. Так багато школярів милувалися прекрасною природою весняного пробудження, виглядали лісових жителів : білочок, сов …, дізналися багато цікавої інформації про тварин, рослин та середовище їх проживання. Юні дослідники з ентузіазмом фотографувалися та грали в ігри, адже живе спілкування дуже добре впливає на відносини між однолітками.

Сучасна екологічна ситуація в світі та Україні зокрема загострюється з кожним днем. Забруднення атмосфери шкідливими викидами, тисячі тонн сміття, знищення цілих екосистем через вирубування лісів, розорювання, будівництво, шкідлива радіація та випромінювання — далеко не повний перелік тих техногенних факторів, які негативно впливають на екологію.

На думку екологічної компанії, серед багато шкідливих шляхів у сьогоденні дуже важливо вчити дітей з користю проводити свій час та радіти простим, але таким атмосферним речам, як свіже повітря, пізнання чогось нового, отримування живих емоцій. І серед своїх розваг не шкодити природі, а навпаки допомагати поширювати любов до рідної землі та дбати про своє майбутнє.  Захід проводили  експерти ІЕРС Біланич Михайло та Марта Михайлець.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу і сприяння в проведенні заходу вчительці Глеба Маргариті Олександрівні та учням за активність і зацікавленість.

Захід був проведений в рамках реалізації проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат», який здійснюється Інститутом еколого-релігійних студій в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за підтримки VGP Foundation (Бельгія), (менеджер Іван Тимофеєв).

Відбувся із дотриманням санітарних норм та правил протиепідемічних заходів.

Інформаційна служба ІЕРС

 

 

1 думки про “Екологічна екскурсія”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: