АНОНС! Круглий стіл “Життєвий простір церковних веж – один з останніх надійних місць збереження рукокрилих”

26 лютого 2021 року о 10.00 відбудеться круглий стіл  “Життєвий простір церковних веж – один з останніх надійних місць збереження рукокрилих” в рамках проекту “BAT4MAN: Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Під час проведення круглого столу буде висвітлено проміжні результати проекту BAT4MAN в Україні, які досягнуто Інститутом еколого-релігійних студій протягом першого року реалізації за підтримки релігійних та місцевих громад Закарпаття; також будуть висвітлені робочі плани на майбутнє.

Після проведення круглого столу об 11:00 відбудеться прес-конференція.

Захід відбудеться у Резиденції Мукачівських єпископів за адресою: м. Ужгород, пл. А. Бачинського 1а.

Організатори проекту: Інститут еколого-релігійних студій (Україна), Асоціація Е-Консалт Сату Маре (Румунія) у партнерстві з Товариством по захисту кажанів Словаччини та Угорською асоціацією орнітології та охорони природи.

Для отримання більш детальної інформації:

Інформаційна служба ГО «Інститут еколого-релігійних студій»

Координатор: Антоніна Зейкан

моб тел.: +380978190626;  емейл: iers@ircef.org

 

Цей матеріал підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст матеріалу є виключною відповідальністю бенефіціарів проекту  HUSKROUA/1702/6.1/0021 та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

%d bloggers like this: