ІЕРС

Інститут еколого-релігійних студій
Пошук

АНОНС!

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

30 червня – 02 липня 2022 року в резиденції Мукачівських єпископів (м. Ужгород, пл. Бачинського 1а) в рамках проєкту «Церкви, релігійні та громадські організації для екоосвіти національних меншин» відбудеться робоча зустріч команди проекту і всіх зацікавлених осіб.  

Робоча зустріч дозволить оцінити потреби національних меншин і вразливих груп в екологічній освіті та просвіті, їх можливості та розробити відповідні навчальні матеріали; розробити тематичні дослідження для видання посібника та ведення інформаційної кампанії, узгодження наукової, богословської та публічної частин публікацій; затвердити план реалізації всього проєкту.

Основною метою проєкту є мультиплікація методів та продуктів екологічної освіти для молоді та важкодоступних соціальних груп та національних меншин Карпат за допомогою НУО та церкви з одночасною екологічною підготовкою лідерів місцевих громад для закріплення просвітницького та освітнього ефекту. Паралельно (допоміжна мета) пілотні заходи адаптації проєкту будуть проведені у країнах ВП: Грузії та Молдові.

Завдання проєкту:

  • мультиплікація напрацьованого досвіду та продуктів роботи з молоддю у регіонах за межами природоохоронних територій;
  • інтенсифікація залучення церкви до природоохоронної діяльності за рахунок розширення її співпраці з НУО на основі загальнолюдських цінностей відповідальності за Творіння;
  • концентрація зусиль на зміну свідомості та поведінки щодо природи віддалених та вразливих національних та культурних громад у депресивній глибинці Карпат, відірваних від просвітницьких, соціальних та цивільних заходів, тим більше пов’язаних із охороною навколишнього середовища;
  • пілотний запуск для адаптації матеріалів та продуктів у країнах ВП – Грузії та Молдові з метою розширення можливостей та ефектів проєкту. Створення платформи для мультиплікації проєкту за допомогою IRCEF у країнах ОП на наступних етапах;
  • підвищення стійкості та згуртованості мережі екологічних активістів з НУО та церкви.

Цільова аудиторія проєкту: молодь та діти, як особлива цільова група; важкодоступні, вразливі соціально та територіально та національні групи/меншини, біженці; лідери думок: педагоги, духовенство, мультиплікатори; лідери церкви, активісти НУО – отримають навички та можливості для зміцнення співпраці, у тому числі й на рівні СП; жінки Церкви та місцевих громад.

Прот реалізується Союзом охорони природи Німеччини (NABU) в партнерстві з Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи, Університетом святої цариці Тамари при патріархаті Грузії та греко-католицької парафією «Acoperamintul Maicii Domnului» (Молдова), а також рядом установ та організацій за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Federal Foreign Office of Germany).

Інформаційна служба ГО «Міжрелігійний та громадянський природоохоронний форум Східної Європи»

https://ircef.com/
https://iers.org.ua/

 

е-пошта: [email protected]

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Залишити відповідь

У резиденції єпископів МГКЄ нова Великодня виставка!

З нагоди Великодня Комісія з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії спільно з експерткою Інституту еколого-релігійних студій Оксаною Кремінь оформили святкову виставку писанок та пасхальних композицій у резиденції єпископів МГКЄ.

Берегівські гімназисти вчаться спостерігати за птахами

Учні Берегівської гімназії «Опре Рома» відвідали волонтерський центр «Кожен може допомогти», щоб навчитися спостерігати за пернатими і ознайомитися з різноманітними конструкціями пташиних гнізд та годівниць.