Виставка, присвячена захисту кажанів, розгорнута у Негровецькій школі

Дізнатися більше про кажанів і їх особливий спосіб життя тепер мають нагоду школярі Негровецького закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів, що у Хустському районі Закарпатської області. Тут презентовано виставку «Повітряні акробати ночі».

Невдовзі з виставкою ознайомляться учні і вчителі усіх шкіл, що знаходяться в межах національного природного парку «Синевир». Таким чином природоохоронці намагаються привернути увагу якомога більшої кількості людей до питань захисту кажанів шляхом спільного впровадження методів охорони тварин та підвищення обізнаності про них.

Виставка презентована в рамках проекту «Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у природних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України». Загальна мета цього проекту – підтримка сталого використання навколишнього природного середовища в прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України шляхом спільного захисту кажанів в рамках активних заходів з їх збереження, кампанії з підвищення обізнаності громадськості та поширення передової практики для місцевих громад.

Проект виконується Асоціацією Е-Консалт Сату Маре у партнерстві з Інститутом еколого-релігійних студій, Товариством по захисту кажанів Словаччини та Угорською асоціацією орнітології та охорони природи і фінансується Програмою транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

#bat4man #bats #iers #batboxes

Інформаційна служба ІЕРС

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: