Виставку «Повітряні акробати ночі» розгорнуто у туристично-інформаційному центрі «Остріки»

Туристично-інформаційний центр (ТІЦ) «Остріки» національного природного парку  «Синевир» знаходиться на шляху до Синевирського озера, Реабілітаційного центру бурого ведмедя та інших визначних місць краю. Цей заклад поширює інформацію про регіон задля залучення більшої кількості відпочиваючих, дбає про формування привабливого туристичного іміджу краю, допомагає гостям зорієнтуватися і ефективно спланувати відпочинок. ТІЦ став важливим еколого-освітнім майданчиком, де відвідувачі отримують інформацію, що стосується охорони довкілля та правил перебування на природно-заповідній території. А зараз тут розгорнуто виставку «Повітряні акробати ночі», з якою можуть ознайомитися відвідувачі закладу.

Виставка презентована в рамках проекту «Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у природних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України». Загальна мета цього проекту – підтримка сталого використання навколишнього природного середовища в прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України шляхом спільного захисту кажанів в рамках активних заходів з їх збереження, кампанії з підвищення обізнаності громадськості та поширення передової практики для місцевих громад.

Проект виконується Асоціацією Е-Консалт Сату Маре у партнерстві з Інститутом еколого-релігійних студій, Товариством по захисту кажанів Словаччини та Угорською асоціацією орнітології та охорони природи і фінансується Програмою транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

#bat4man #bats #iers #batboxes

Інформаційна службе ІЕРС

S

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: