Церковно-екологічний календар Мукачівської греко-католицької єпархії

1
882

До уваги пропонується церковно-екологічний календар Мукачівської греко-католицької єпархії, який присвячений екологічним святам та подіям в Україні та у цілому світі, спрямованих на збереження навколишнього середовища та всім декретальним святам Літургійного церковного року.

Церковно-екологічний календар допоможе Вам дізнатися, у чому є особливість кожної дати та які важливі події чекають на Вас попереду. Також, з одного боку християни, які користуються церковним календарем, автоматично зможуть ознайомлюватись з екологічними святами, і навпаки, екологи, екологісти, люди доброї волі, які прагнуть зберегти природу, будуть освідомлені стосовно декретальних  свят Мукачівської греко-католицької єпархії протягом року.

Календар видано в рамках проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат» Інститутом еколого-релігійних студій (IERS) в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за підтримки VGP FOUNDATION (Бокотей Олександр, в пам’ять про нашого ВЛАДИКУ). Менеджер проєкту: Іван Тимофеєв

Е-пошта: iers@ircef.org; www.iers.org.ua; https://ircef.org Адреса: м. Ужгород–88000, пл. А. Бачинського 1А.
За рекомендацією Комісії з екології Мукачівської греко-католицької єпархії.

1 comment

Leave a reply