ІЕРС

Інститут еколого-релігійних студій
Пошук

Дітям про пташиних діток

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

У червні в багатьох птахів уже підростають пташенята і деколи випадають  із гнізда. Малеча, яка вчиться літати  це пташині підлітки, або злетки. Вони не бояться людей і виглядають безпомічними. Часто, коли ми їх бачимо по дорозі, то одразу намагаємося їх рятувати. Насправді їм не завжди потрібна допомога, тому що батьки поруч і про них подбають. Як виглядають пташенята різних видів пернатих, у яких будиночках народжуються, чим харчуються та як правильно поводитися при зустрічі зі злетками дізнавалися учні 5 класу Ужгородської ЗОШ № 15 та дітки внутрішньо-переміщених осіб під час квесту «Пташині дітки».

        Захід 2 червня організували наукові співробітники сектору природи відділу історії та краєзнавства спільно з експертами Інституту еколого-релігійних студій у рамках святкування Дня захисту дітей. Граючись, учні отримали багато цікавої інформації. Спочатку вони проглянули відео і побачили процес заселення штучної гніздової конструкції синицею блакитною і вигодовування пташенят аж до вильоту. Потім ознайомились з конструкцією пташиного “будиночка” для горихвістки.

Далі учні поділилися на команди й виконували різні завдання: відгадували, хто зображений на фото та хто в якому будиночку живе. Біля скульптури Турула давали відповідь на питання вікторини, в бібліотеці шукали пропущене слово у прислів’ях, у внутрішньому дворику – відгадували де чиї дітки. В кінці заходу всі пригощалися цукерками «Пташине молоко» і дискутували на тему «Чи годують птахи своїх діток молоком?»

Захід проведено у рамках співпраці  Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Залишити відповідь

Берегівські гімназисти вчаться спостерігати за птахами

Учні Берегівської гімназії «Опре Рома» відвідали волонтерський центр «Кожен може допомогти», щоб навчитися спостерігати за пернатими і ознайомитися з різноманітними конструкціями пташиних гнізд та годівниць.

Ековистава «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу

Екологічна вистава Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського віртуального огляду-конкурсу «Прем’єри сезону».