Тренінг для тюторів Молодіжної школи сталого розвитку Карпат (VGP Foundation)

Он-лайн тренінг відбувся 1-2 квітня 2021 року. На заході були присутні 14 учасників: Марта Михайлець, Бокотей Олександр, Біланич Михайло, Гумен-Біланич Наталія, Куля Наталія, Ярослава Пантлик,  Катерина Лийза, о. Михайло Михайлець, о. Сергій Бондаренко та ін.

Модерували захід: Олександр Бокотей, Богдан Мотузенко та Марта Михайлець. Технічне забезпечення онлайн зв”язку: Біланич Михайло.

Задумом тренінгу є досягнення екологічних цілей спільними зусиллями і для взаємної підтримки в зміні екологічної поведінки.
В ході цього тренінгу тьютори уточняли свої теми, які реалізуватимуть на майбутнє,  визначали послідовність реалізації кожної теми в ході “Школи”, провели консультації як з організаторами “Школи…”, так і між собою по підвищенню ефективності теоретичної та практичної частини “Школи”.

 

Активно пропонували ідеї Тетяна Піцура, Катерина Лийза, о. Сергій Бондаренко та інші.

В ході тренінгу учасники обговорювали проектні заняття з дітьми,  в ході яких учні повинні будуть самі сформулювати пропозиції щодо організації активності різних людей зі свого оточення, а також по організації зусиль всієї місцевої громади та її кластерів (релігійних парафій, освітніх установ, місцевого самоврядування, сімей і т.д.). Такий підхід сприяє підвищенню громадянської активності вихованців та формуванню  їх відповідальності, формуванню навичок проектної діяльності.

Розроблені дітьми проекти ляжуть в основу підготовлених тьюторамі проектних пропозицій для грантодавача. Підготовлені дітьми проекти сприятимуть продовженню різних активностей “Школи” або реалізації додаткових проектів із захисту лісів Карпат і поліпшенню місцевої екологічної ситуації.

 

 

Он-лайн захід відбувся у рамках роекту “Молодіжна школа сталого розвитку Карпат” програми  VGP Foundation (менеджер проекту Іван Тимофеєв)

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: