День Землі – сигнал нагадування про важливе

Напередодні Великодня у Міжнародний день Землі Інститут еколого-релігійних студій ініціював екологічну інформаційно-освітню акцію “Земля – єдиний наш дім”. Захід відбувся поблизу найбільшого озера в Українських Карпатах – Синевира (Хустський район). До акції долучилося понад двадцять учасників, головним чином внутрішньо переміщені особи, які у цей день навідалися до перлини Карпат.
У ході заходу організатори привернули увагу учасників до сучасних екологічних проблем нашої планети, зокрема й тих, які характерні для України і які може спровокувати війна. Йшла мова й про дії кожного з нас. Усі ми можемо вносити свій маленький вклад для захисту навколишнього природного середовища. Організатори заходу переконують, що це не так важко, а користь очевидна. Конкретні приклади, про які почули учасники заходу, надихнули їх на добрі вчинки задля планети.

Зруйнувати завжди легше, аніж будувати. Крім того, руйнація природи може мати негативні наслідки для всього живого (і людини також) на сотні років, а деякі процеси можуть бути безповоротними… Через те Міжнародний день Землі є своєрідним сигналом нагадування про екологічні катастрофи. Це також саме той день, коли кожен з нас має замислитися над тим, що ми вже зробили, чи достатньо зробили і що можемо надалі зробити для вирішення екологічних проблем.
Учасники акції також мали нагоду дізнатися багато цікавої інформації про озеро Синевир, його походження і екологічний стан. Кожен, хто долучився до заходу, взяв участь у інтерактивній вправі “Чи є щось зайве у природі?” та отримав у подарунок тематичний буклет.

Захід проведено у рамках співпраці  Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) зі Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба IERS.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: