Анонс! Еко-активності для учасників християнського табору

Увага! 15 липня о 14:30 на базі Єпархіального Духовного центру ім. Івана Павла II (с.Анталовці), відбудеться ряд екологічних заходів для учасників християнського табору.

ТРЕНЕРИ ТА ОРГАНІЗАТОРИ

Оксана Кремінь з Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (ЗОЕНЦ) проведе еколого-просвітницький захід для діток на тему: «Ми — за чисте довкілля!».

Михайло Біланич, експерт Інституту еколого-релігійних студій та завідувач сектору природи Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Легоцького, познайомить діток з цікавим та захопливим світом кажанів! Під наглядом експерта дітки навчаться будувати бетбокси (з англ. –Bat box).

Андрій Доніченко, голова організації «Паралельний світ», проведе з дітками воркшоп з виготовлення гнізд для сов.

На завершення, пропонуємо нашим юним екологам допомогти організаторам здійснити необхідні заміри для побудови майбутнього «Зеленого класу», який буде створено на базі духовно-молодіжного центру у співпраці з Інститутом еколого-релігійних студій (IERS) (керівник Alexander Bokotey) та комісією з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International).

З нетерпінням чекатимемо вас на наших активностях!

2 думки про “Анонс! Еко-активності для учасників християнського табору”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: