Екскурсія для молоді з Ужгородщини в національний парк “Синевир”

В суботу, 26 червня, школярі с.Вовкове та с.Андрашівці в супроводі священника Романа Лозюка відвідали національний парк Синевир. Багаточисленна група екскурсантів в кількості 35 школярів і 12 дорослих відвідала як Центр реабілітації бурого ведмедя, так і прогулялась мальовничими куточками навколо озера “Синевир”.

Подорожуючи екологічними стежками нацпарку в цю жарку днину, учасники насолоджувались чистою прохолодою цього природного краю. Музей лісосплаву та урочище Чорна ріка були також на порядку денному екскурсантів.

Віримо, що відвідання нацпарку, а особливо одного з 7 природних чудес України – неймовірного нашого озера “Синевир”, залишиться незабутньою згадкою в серцях юних натуралістів та їх батьків.

 

Даний захід був проведений в рамках екоактивностей проекту «Церкви та громадські організації для екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (НАБУ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (АА) (координатор проекту Іван Тимофеєв).

 

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: