«Спостерігаємо за багатьма екологічними проблемами. Хіба Господу може це подобатися?»

«Іноді наше життя занадто споживацьке. Часом ми хочемо багато брати, а нічого не віддавати. Однак ми, віруючі християни маємо пам’ятати, що більше щастя давати, аніж брати», – з такими словами перед учасниками міжнародної конференції «Церква та НУО задля екоосвіти в національних парках» виступив отець Борис Староста. Форум недавно відбувся у національному природному парку «Синевир».

Священик своє служіння несе у селі Негровець Хустського району Закарпаття. Тут є дві греко-католицькі церкви Успіння Божої Матері і Введення в Храм Пресвятої Богородиці, настоятелем яких є отець Борис. Він дбає про духовне зростання своїх парафіян і активно відстоює ідеї охорони природи.

«Вже з книги Буття читаємо, що Господь створив світ і людину, як вінець свого творіння. Бог усе створив добре. Тепер задумаймось про наші дії по відношенню до творіння. Чи не розходяться вони з Божим планом?..

Сьогодні спостерігаємо за багатьма екологічними проблемами. Хіба Господу може це подобатися? Завдання Церкви спрямовували вірних ходити стежками правди і добра, зокрема вчити бережливо ставитися до природи.

Бог створив світ добрим. Ми його маємо не лише зберегти, але й примножити в добрі. Слід, який залишимо після себе, говоритиме майбутнім поколінням про те, якими ми були: віруючими чи ні.

Не варто боятися бути добрими. Треба старатися ставати першими у добрі», – каже священик.

Інститут еколого-релігійних студій щиро вдячний отцю Борису за партнерство і тверду екологічну позицію, якою він ділиться з усіма людьми доброї волі.

На фото:о. Борис Староста;

виступ священика від час міжнародної конференції «Церква та НУО задля екоосвіти в національних парках»;

мальовнича природа села Негровець, де несе своє служіння отець Борис.

 

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: