Geocoin: підтримка миру в Україні

Ця медаль Geocoin – вияв дружньої турботи нашого багаторічного партнера НАБУ про можливості сталої роботи та розвитку природоохоронної справи в Україні. Завдяки такій монеті – благодійники НАБУ з Німеччини матимуть змогу підтримати діяльність ІЕРС, тим більше що в умовах війни наші екопросвітницькі проекти для молоді створили нові можливості – вони стали засобом рекреації та реабілітації для численних дітей тимчасових переселенців та інколи їхніх батьків, які були залучені до еко-просвітництва.  

Екскурсія до парку Ужгородського замку
Спостереження за птахами на міському озері
Майстер-клас з виготовлення арт-гербарію

Команда Інституту еколого-релігійних студій (IERS, Ужгород, Україна) щиро вдячна Союзу охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU Bundesverband) за підтримку в непрості часи, коли подібна турбота є виміром не тільки військової або гуманітарної допомоги Європи, але  і впевненості у майбутньому України. Адже саме з майбутнім мирним життям найбільше асоціюються в Україні екологічні цінності та природозахисні зусилля. І свідчення того, що допомога скерована на збереження навколишнього природного середовища посилює надію людей на мирне майбутнє. Недарма емблемою монети є голуб миру/надії на Спасіння людей, Ковчегу та планети від потопу.

Геокойн LE (250 екземплярів)

Нагадаємо, що завдяки НАБУ було ініційовано виготовлення Ukraine Geocoin з метою збору додаткових коштів для залучення до еко-просвітницьких активностей дітей та молоді, в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб і особливо з травматичним досвідом військових дій.

Геокойн був створений у двох різних версіях.  Монети LE із чорного нікелю було замовлено обмеженим тиражом у 250 екземплярів по фіксованій ціні у 25 євро, а продаж тиражу XLE – 20 шт.,  здійснюється за найвищими ставками, як винагорода за найбільшу донацію.

Команда Інституту (відмітити) висловлює щиру вдячність НАБУ (відмітити) та панам Jörn Thebille та Mario Kahn (LaserLogoShop) за реалізацію даної ініціативи та підтримку у складні часи.

Геокойн ХLE (20 екземплярів)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: