Книги – бібліотекам!

Понад 20 книг екологічної тематики та методичних рекомендацій для педагогів – подарунок для Колочавської центральної бібліотеки передали співробітники Інституту еколого-релігійних студій.

«Щиро дякуємо за подарунок Інституту і особисто його керівнику Олександру Бокотею. Для нас кожна книга – цінний скарб. Презентовані видання стануть частиною фонду нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні навчально-виховного процесу, екологічної культури, взаємодії людини та природи. Ці книги допоможуть відчути і побачити значення природи для суспільства в цілому і для кожного зокрема, виробити потребу в спілкуванні з природою та сформувати прагнення брати активну участь у покращенні довкілля», – каже Марія Ірговці, завідуюча Колочавською центральною бібліотекою.

«Раді, що у наш час продовжують активно працювати бібліотеки в селах. Вони є важливим осередком культури і виховання. Й надалі намагатимемось підтримувати такі заклади цікавими і корисними виданнями», – каже директор Інституту еколого-релігійних студій Олександр Бокотей.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: