Квест «Птахи рідного краю»

Кожного ранку ми зустрічаємо новий день разом із пташками. Як тільки відкриваємо очі, чуємо веселе пташине щебетання за вікном. Хто співає для нас і заряджає позитивом на весь день дізнавалися найменші дітки, які відпочивають у християнському літньому таборі  «Покликані при Духовному центрі ім. святого Івана-Павла ІІ».  22 липня старший науковий співробітник сектору природи Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького Руслана Джахман спільно з експертами Інституту еколого-релігійних студій провела для них пізнавальний квест «Птахи рідного краю».

Спочатку учасники поділилися на 4 команди «Орли», «Лебеді», «Лелеки» та «Ластівки», а потім виконували завдання на зупинках. Вони вгадували хто мартин звичайний, а хто чайка. Лише одна команда дала правильну відповідь на це завдання. Всі за звичкою на мартина по-російськи назвали чайкою. Руслана Василівна пояснила діткам, що українською мовою чайка – це зовсім інший вид. На завданні «Батьки і діти» вони мали розставити по парах картки із зображенням  дорослих птахів і пташенят. Також учасники давали відповіді на питання вікторини «У царстві птахів», вставляли пропущені назви у прислів’я та відгадували пернатих на «Таємничому фото». Найлегшим для діток виявилося завдання «Таємниче фото». Тут вони легко впізнавали види птахів, яких вони часто спостерігають і на території табору.

В результаті найкращими знавцями птахів стала команда «Орли», яка набрала найбільшу кількість балів 25 із 35. Під час квесту дітки гарно провели час і дізналися, що найчастіше зранку для них співають ластівки, горихвістки чорні, дрозди, зяблики та синички, а в цей час над ними кружляли ластівки міські та канюк звичайний.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

1 думки про “Квест «Птахи рідного краю»”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: