Щоб привернути увагу до збереження сов, провели майстер-клас

Дуже рідкісним видом є сипуха. Вона найменш чисельна в Україні серед сов, а основна частина популяції виду зосереджена на Берегівщині (Закарпатська область). Щоб привернути увагу молоді і батьків до важливості охорони і збереження цього представника пташиного царства, у місті Берегово експерт Інституту еколого-релігійних студій, орнітолог Леонід Покритюк провів майстер-клас з орігамі; з паперу виготовляли сову сипуху.
Під час заходу діти не лише гарно провели час, але й дізналися багато цікавого про рідкісну сову. Вона веде виключно нічний спосіб життя і є відмінним мисливцем. Совиний корм різноманітний, але найчастіше полюють ці пернаті на мишоподібних гризунів і землерийок.

Учасники також мали нагоду почути аудіозаписи голосів сов, а також оглянути пера, муляжі та плакати з колекції орнітолога Леоніда Покритюка.
Усі учасники заходу відмінно впоралися зі завданням: виготовили сову з паперу. На згадку про участь у заході молодь отримала брошуру з екооповіданням “Під совиним крилом”, авторкою якого є експерт Інституту еколого-релігійних студій Наталія Гумен-Біланич.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) зі Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Iнформаційна служба IERS.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: