ЛІТЕРАТУРНО-ПОЕТИЧНИЙ ВЕЧІР – НАГОДА ПОДІЛИТИСЬ ТВОРЧИМ ДОСВІДОМ

Літературні та поетичні вечори – не часте явище в Ужгороді навіть у мирний час. Для порівняння, у столиці України – Києві – до війни майже щодня відбувалась якась поетична зустріч. Бували дні, коли одразу кілька схожих заходів проходять в різних кінцях міста. В Ужгороді таке могло бути раз у кілька місяців. Але власне війна спричинила явище, коли в місті зібрались переселенці з усієї України, серед яких є уже багато творчих людей.

Захід відбувся за адресою: вул Фединця, 25 і був організований волонтерською організацією “Альт”. На вечорі були присутні письменники з зокрема з Києва, Дніпра, Луганська та самого Ужгорода. Зачитати свої твори, а також висловити свої думки, розказати про себе мав змогу кожен присутній. Серед запрошених на вечір була також Наталія Гумен-Біланич, експертка Інституту еколого-релігійних студій у сфері літературного редагування та водночас авторка кількох видань, опублікованих ІЕРС.

Під час виступу, коли Наталії було надано слово, вона представила всі ці видання, зокрема дві книги-розмальовки: “Захисти клімат”, “Берегти нам слід Богом даний світ”, екоказку “Кажанчики” та ін., а також зачитала поезію з них. І, звичайно, коротко розповіла про діяльність ІЕРС та ІРЦЕФ, зокрема про те, що через поетичні та інші літературні видання наші організації намагаються формувати екологічну свідомість до читачів різного віку.

До кінця вечора, який тривав понад 4 годин – свої твори зачитали понад десяток авторів, які пробують себе в різних поетичних стилях. Поетична тематика була дуже різноманітна: лірика, кохання, тема війни, і, звичайно екологічна тема від Наталії Гумен Біланич.

Під час перерви учасники могли познайомитись ближче, обмінятись думками та контактами для подальшої співпраці.

Інформаційна служба ІРЦЕФ-ІЕРС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: