Майстер-клас “Виготовлення гніздових помешкань для птахів”

31 серпня у волонтерському центрі “Кожен може допомогти” провели майстер-клас “Виготовлення гніздових помешкань для птахів” .

Матеріали у вигляді будівельного конструктора отримали від майстра з Ужгорода – Андрія Доніченко, голови організації людей з обмеженими можливостями “Паралельний світ”.

За допомогою татусів, мам та бабусь, під керівництвом умільця Олександра Харкова, з комплектів рейок та дощечок діти спорудили справжні гніздові будиночки. На занятті присутні дізнатись: які птахи можуть заселити штучні домівки; які птахи не будують гнізд; які вимоги у птахів, щодо розміщення гніздівель; коли потрібно розвішувати штучні гніздівлі; чи використовують птахи штучні гніздівлі поза сезоном розмноження; хто крім птахів може заселити гніздові конструкції; чому у краю виноградарства не варто приваблювати шпаків.

Такі заняття розвивають фантазію, формують творчі навики, учать дбайливому відношенню до природи. Висловлюємо вдячність волонтеру – Олександру з Харкова за допомогу.

Захід проведено за участі дітей внутрішньо-переселених осіб у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Александр Бокотей) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Brandenburg, NABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS)

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: