Музейна екскурсія як можливість навчатись берегти історичну, природну і культурну спадщину наших Карпат

0
44
28 жовтня учні разом з вчителями Тур’я-Реметівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Любов Ковальова,  Антоніна Мегела та Наталія Белей) та Клара Микуланинець з великою цікавістю долучилися до проєкту Youth Schoolfor Sustainable Development of the Carpathians, Основною метою якого є розробка і подальша реалізація освітньої програми для дітей і молоді сільської глибинки Українських Карпат. 
Проєкт реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (керівник Олександр Бокотей) в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband) за фінансової підтримки VGP Foundation (Бельгія, менеджер Ivan Tymofeiev).
Возможно, это изображение (6 человек, в том числе Любов Ковальова, люди стоят, на открытом воздухе и текст «WWNH YOUTH SCHOOL FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT OF THE CARPATHIANS INSTITUTE VGP ECOLOGICAL RELIGIOUS FOUNDATION /NABU»)
Вони побували в Ужгородському замку (Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім. Т.Легоцького) та в Закарпатський музей народної архітектури та побуту, де прослухали екскурсію по історії краю, навчились зберігати історичну, природну і культурну спадщину наших Карпат.
Колектив інституту еколого-релігійних студій щиро вдячний учням за зацікавленість музеями Закарпатської області та такими цікавими і пізнавальними екскурсіями, а також дякуємо вчителям Тур’я-Реметівської ЗОШ за їх величезну роботу з учнями.
Возможно, это изображение (1 человек и кот)
Інформаційна служба ІЕРС

Leave a reply