Наша вдячність Богу має виражатися у турботі про його дар

 

«Завжди маємо бути вдячні Богові за дари, якими він щедро обдарував землю. Ця вдячність має виражатися у турботі про природу», – каже отець Євген Стецо.

Священник несе своє служіння у селах Мала і Велика Розтока, що в Іршавській громаді Хустського району. Він є адміністратором парафії Вознесіння Господнього.

Отець Євген є активним проповідником відповідального ставлення до створіння. Його звернення до вірних завжди звучить переконливо і піднесено. Усе завдяки Слову Божому, яке священник черпає зі Святого Письма.

«У Біблії знаходимо багато яскравих цитат про Боже створіння і те, як ми маємо ставитися до нього. Особливо приємно читати мудрі слова з Псалмів. Ось які величні слова зустрічаємо на сторінках цієї книги: «Яка їх, твоїх діл, Господи, сила! У мудрості усе ти створив, – повна земля твоїх створінь». Прислухаймося до Слова Божого, частіше читаймо його, щоб глибше пізнавати Бога і слідувати його стежками», – каже священник.

«Ми дуже вдячні отцю Євгену за стійку екологічну позицію та за співпрацю. Ми також вдячні його дружині Наталії, яка є прекрасним педагогом. За співпраці з нею ми провели низку еколого-освітніх заходів, які дали відповідний ефект у справі виховання екологічно свідомої і відповідальної молоді», – каже директор Інституту еколого-релігійних студій Олександр Бокотей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: