Наші крилаті друзі

Цікаве заняття-гру, присвячене птахам, було проведено для учнів 5-х класів Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 імені Василя Гренджі-Донського.

Провела його Ольга Величканич, експерт Інституту еколого-релігійних студій, завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. На цьому занятті було апробовано новий набір дидактичних ігор «Вивчаємо рослинний і тваринний світ граючись», розроблений Ольгою Величканич і виданий Інститутом еколого-релігійних студій за підтримки Союзу охорони природи Німеччини.

Виконуючи завдання, юні знавці птахів закріпили знання щодо перелітних і зимуючих птахів Закарпаття, відгадували загадки, з’ясовували, як повинні поводитися в природі справжні природолюби, розв’язували анаграми і кросворд. На завершення заняття кожен намалював тих птахів, які особливо сподобалися.

Також, Ганні Попович, вчителю природознавства школи, було презентовано вищезгаданий набір дидактичний ігор, який, сподіваємося, стане у нагоді педагогу і учням при проведенні занять.

Захід проведено в рамках співпраці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (ЗОЕНЦ) з Інститутом еколого-релігійних студій (IERS) у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband , NABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: