“Не рубай ялинку!” – захід в Ужанському нацпарку

Захід “Не рубай ялинку!” пройшов у Великоберезнянському ліцеї цими днями.
У співпраці з Ужанським Національним природним парком та за ініціативи заступника директора УНПП Inna Kvakovska в ліцеї відбулося заняття, спрямоване на розвиток екологічної освіти підростаючого покоління, збереження ялинових насаджень та природніх екосистем.
Провідний фахівець відділу наукової та екологоосвітньої діяльності УНПП – Капраль Мирон Михайлович, провів надзвичайно цікаву зустріч. Учні порівняли себе з мешканцями космічного корабля під назвою “Земля”, зрозуміли важливість хвойних лісів для життя людини, а також дізналися про надзвичайні властивості фітонцидів ялини.
Знання закріпили практичною частиною. Проведений майстер-клас переконав учасників у тому, що не обов’язково нищити ціле дерево, аби новорічні свята відбулися. Варто лише правильно відламати кілька гілочок, докласти крапельку зусиль і – Новорічна красуня готова.
Представники УНПП оголосили конкурс на кращу новорічну композицію! Тож чекаємо на роботи наших учнів та результати!

Захід відбувся в рамках проєкту “Захистимо ліси – природоохоронна діяльність Польщі, України та Білорусі”. Проєкт реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (Ужгород, Україна) у співпраці з екологосоціальним об’єднанням “Зелена свобода” (Міхал Хомяк, Польща) за участі комісії з МГКЄ. Здійснюється за співфінансування польсько-американської фундації Свобода в рамках програми RITA – “Зміни в регіоні”, який реалізується Фундацією “Освіта для демократії”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: