Онлайн-захід «Екологічний рух. Приклади найкращих практик Сходу та Заходу»

20 травня 2021 о 20.00 відбувся онлайн-захід «Екологічний рух. Приклади найкращих практик Сходу та Заходу» за участі ГО «Інститут еколого-релігійних студій» та представників Renovabis, KLB Bamberg та всіх інших зацікавлених осіб. Організатором зустрічі виступив Земельний громадський інститут – Екологічна земельна академія Фойєрштайна (м.Еберманнштадт, Німеччина).
З метою побудови мережі під гаслом «соціально-екологічна трансформація на Сході та Заході» були розглянуті приклади найкращої практики з різних контекстів соціально-екологічного розвитку. Спікерами виступили
Олександр Бокотей, виконавчий секретар Комісії з питань екології Мукачівської єпархії та Міжрелігійного громадського природоохоронного форуму Східної Європи та керівник Інституту еколого-релігійних студій.
Арміне Мевсесян (Вірменія), волонтер в європейських молодіжних мережах по підвищенню обізнаності про демократію та стійкість, членкиня правління MIJARC в Європі з вересня 2020 року.
Яна Катаріна Функ, філософ, доктор наук в Університеті Бамберга, автор політичних та філософських публікацій, працівниця мережі Eine Welt Netzwerk Bayern e.V.
Були висвітлені ключові питання зустрічі: Чого ми можемо навчитися один у одного? Як ми можемо підтримувати одне одного? Як ми разом створюємо соціально-екологічну трансформацію?
Учасники надихнулись практиками та досвідом різних країн та налаштовані на подальшу співпрацю.

 

Захід відбувся у рамках співпраці Союзу охорони природи Німеччини (NABU) з Міжрелігійним громадським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) за підтримки NABU.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: