ПАПА РИМСЬКИЙ ДО ДНЯ ЗЕМЛІ: ДБАТИ ПРО ПРИРОДУ, АБИ УНИКНУТИ САМОЗНИЩЕННЯ

У своєму посланні з нагоди Дня Землі Святіший Отець вказав на необхідність працювати разом, аби захистити природу від незворотного руйнування.

Про це пише Vatican News.

З одного боку, пандемія допомогла нам усвідомити, наскільки важливо піклуватися про природу, про біорізноманіття, а з іншого – вона показала нам, що відбувається, коли світ зупиняється, робить перерву. Такими думками поділився Папа Франциск у своєму посланні з нагоди Дня Землі, що відзначався 22 квітня і цього року має тему «Відновити нашу Землю».

Святіший Отець підкреслив, що Covid-19 та кліматичні зміни показали нам, що потрібно діяти негайно. «Бог пробачає завжди, люди – інколи, а природа – ніколи», – пригадуючи це іспанське прислів’я, Наступник святого Петра зазначив, що коли ми провокуємо в природі руйнівний процес, його важко зупинити. «Але ми ще маємо час. І ми будемо стійкішими, якщо трудитимемося разом, а не наодинці», – наголосив він, додаючи, що, власне, труднощі, які переживаємо під час пандемії, і які ми відчуваємо внаслідок зміни клімату, повинні спонукати нас до пошуку нових шляхів.

«З кризи ми не виходимо однаковими, – підкреслив він, – ми виходимо з неї або кращими, або гіршими. Це виклик, і якщо ми не вийдемо кращими, то підемо шляхом самознищення».

На завершення Папа Франциск закликав усіх лідерів світу «діяти мужньо й справедливо і завжди говорити правду людям, щоб люди знали, як захиститися від руйнування планети і як захистити планету від руйнувань, які ми дуже часто спричиняємо».

Папа у День Землі: дбати про природу, аби уникнути самознищення » Католицький Медіа-Центр (kmc.media)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: