Посилення еколого-освітньої природо-охоронної діяльності ІЕРС по формуванню відповідального ставлення до Творіння – Природи в умовах війни в Україні Strengthening environmental education activities of IERS to form a responsible attitude to Creation – Nature in the conditions of war in Ukraine

Назва донору: NABU, Hans-Neumann Stiftung

 

Короткий опис та мета:

Посилення еколого-освітньої природо-охоронної діяльності ІЕРС по формуванню відповідального ставлення до Творіння – Природи в умовах війни в Україні через налагодження системної та методологічної роботи з мультиплікаторами: Закарпатський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (ЗОЕНЦ), Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва, Закарпатський академічний обласний театр ляльок «Бавка», Духовний молодіжний центр ім.св.Папи JP2. 

Завдання проекту

  1. Підготовка та постановка інтерактивної вікторини акторами лялькового театру, які в ігровій формі розповідатимуть дітям про важливість захисту навколишнього середовища.
  2. Відеоряд практично-просвітницьких матеріалів «Збережемо біорізноманіття».
  3. 18 інфоднів по захисту птахів для переселенців та територіальних громад на різних територіях Закарпаття.
  4. 18 екскурсій по спостереженню за птахами та формуванню дбайливого ставлення до них.
  5. Підготовка та презентація виставки на основі актуальних матеріалів регіону і партнерів «Крилаті вісники волі». Виставка буде презентована на 6 локаціях Закарпаття для максимального охоплення цільової аудиторії.
  6. Облаштування зеленого класу для наочної актуалізації природо-користування для дітей на базі Духовного молодіжного центру ім.св.Папи JP2.
  7. Розробка методичних матеріалів.