Презентація набору дидактичних еколого-натуралістичних ігор

19 жовтня під час проведення методичного дня у рамках співпраці Інституту еколого-релігійних студій, як члена Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) з методистами Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (ЗОЕНЦ) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU) був презентований набір методичних ігор «Вивчаємо рослинний і тваринний світ граючись» . Про що було анонсовано раніше: Анонс: презентація набору дидактичних еколого-натуралістичних ігор – IERS

Педагогам та юним дослідникам видання пропонує 10 дидактичних карток із трьох тем: «Зимуючі та перелітні птахи України», «Їстівні та отруйні гриби», «Лікарські дерева, кущі та трав’янисті рослини».   Набір дидактичних ігор створений з метою покращення засвоєння учнями навчального матеріалу, активізації пізнавальної діяльності, формування пізнавальної та екологічної компетентностей. Такі ігри, апробовані на практиці педагогами екоцентру під час занять із юннатами та проведення екоквестів, користуються неабиякою популярністю серед учнів. Розраховані на дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Дидактичні ігри можна використовувати при вивченні нового матеріалу, узагальненні вивченого та контролю знань учнів та юннатів як в індивідуальній роботі, так і в роботі парами і малими групами.

Також протягом дня було розглянуто ряд інших тем екоосвіти, проведено наради, прослухано доповіді на цю тематику.

Набір виданий у рамках співпраці Interreligious and environmental civil forum of Eastern Europe (IRCEF) (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband , NABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IRCEF).

Інформаційна служба ІERS

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: