Природа – мій друг

НПП «Синевир» щодень продовжує турбуватись про тимчасово переміщених осіб, які вимушено перебувають на території парку. Цього разу працівники парку відвідали дітей-переселенців у філії ДП Київського заводу «Буревісник» бази відпочинку «Теребля». Фахівці провели черговий еколого-освітній захід на природоохоронну тематику «Природа – мій друг».
Мета заходу – розширити знання дітей про природу, розвивати уміння шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища.
Фахівчиня Тетяна Красняник, ознайомила дітей з рідкісними рослинами і тваринами НПП «Синевир», лісовими стежками нацпарку, з унікальними озерами серед лісу, розповіла про болото Глуханя, на якому зростає рідкісна комахоїдна рослинка – росичка круглолиста.
За допомогою гри «Хто я?» діти познайомилися з тваринним і рослинним світом. У свою чергу, Любов Гречин провела з дітьми практичне заняття за допомогою настільної гри, де діти мали можливість власноруч відтворити будь-яку рослинку чи тваринку на папері.

Для організаторів заходу важливим було те, щоб кожен з учасників відволікся від страшних подій сьогодення, негативних переживань, відкрив для себе щось нове і цікаве, отримав задоволення.
Незважаючи на важкий час в Україні, діти активно долучались до спілкування і брали участь у практичних заняттях, продемонстрували свої творчі здібності та добре провели час. Все це сприяло виклику позитивних емоцій та радості не лише у дітей, але і їхніх рідних.
Любов Гречин, фахівець відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир».

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІЕRS.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: