Що таке “лапач снів” і до чого тут птахи?

У період війни складно не лише дорослим, але й дітям, навіть якщо вони знаходяться далеко від бойових дій. Щоденна інформація, якою ми користуємося, впливає на наше мислення, настрій і сон. Нерідко жахи війни сняться, завдаючи тривогу і неприємні відчуття.
Щоб спалося добре і мислилося здорово, для дітей у місті Берегово (Закарпатська область) провели майстер-клас зі загадковою назвою “Ловець снів”.
Досвідчений орнітолог, експерт Інституту еколого-релігійних студій Леонід Покритюк під час своїх експедицій, походів і екскурсій зібрав велику колекцію пір’їн різних видів птахів: сов, орлів, голубів, дятлів тощо. Усе це він надав дітям для того, щоб вони могли виготовити так звані “лапачі снів”.
Заняття виявилося цікавим, творчим і захоплюючим. Тепер ловці будуть захищати спокійний сон кожної дитини, яка взяла участь у оригінальному майстер-клас. А дехто проявив бажання зробити вдома ще один “лапач снів”. Організатори люб’язно надали дітям необхідні матеріали для цього.


Захід супроводжувався розповіддю орнітолога про пернатих, які мешкають у нашому краї, їхні особливості і значення для природи. Окремо йшла мова про рідкісних птахів, які потребують пильної охорони. Організатори заохочували молодь спостерігати за птахами, берегти їх, а взимку ще й підгодовувати.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІERS.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: