Будемо щедрувати!

Щедрування –  давня традиція українського народу. Вона досі живе, розвивається і радує нас у новорічні свята. Щедрівки  залишаються одними з найбільш популярних і улюблених пісень. З метою сприяння розвитку етнокультурної роботи, популяризації, відродження і підтримки народних традицій, учні та вчителі Синевирського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів впродовж багатьох років організовують щедрування. Традиційними народними піснями вони радують різні колективи Тереблянської долини Міжгірщини. Завжди раді гостям у національному природному парку «Синевир». Установа активно співпрацює з навчальним закладом.

«Синевирська школа є однією з найбільших у Закарпатті. Тут навчається понад 600 учнів. Це дуже креативний заклад. Нам подобається співпраця зі школою не лише в еколого-освітньому напрямку, але й культурному», – каже начальник відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Юрій Бабічин.

«Дуже радує, що наші друзі з національного природного парку «Синевир» мають такі хороші зв’язки з навчальними закладами. Приємно, що молодь долучається до відродження і підтримки народних традицій. До речі, наступного року зможемо подарувати цій школі, і не лише цій, хороший збірник  «Колядок та авторських сценаріїв «Вертепу» щодо відповідальності за творіння». Робота над даним матеріалом триває вже зараз», – каже директор Інституту еколого-релігійних студій Олександр Бокотей.
В рамках проєкту “Відповідальність за Творіння та жінки Карпат” (менеджер проєкту Олександор Бокотей)

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: