Будні волонтерського центру: турбота про птахів

Лелек Байді та Джонсона, з настанням холодів, планували віддати на буйволину ферму. Там вони мали скласти компанію страусам, павичам, та іншим птахам.

Проте колективу волонтерського центру «Кожен може допомогти», частиною якого є експерт Інституту еколого-релігійних студій Леонід Покритюк, вдалось знайти нове тепле приміщення, куди переведуть птахів на холодний період. Приміщення знаходяться у процесі облаштування і невдовзі у лелек буде новосілля.

Волонтери запрошують до відвідин.

Чорногузам варто приносити смаколики, які будуть йому до смаку: курячі сердечка та шийки, чи морожену мойву.

Сокіл чеглок (на ім’я Вектор) освоює повітряний простір – вже здатен відпочивати та ночувати на верхніх полицях тимчасового місця проживання. Великий підсоколик (чеглок) – птах перелітний. Європейська популяція зимує у Південній Африці. Харчується комахами і дрібними птахами, яких ловить на льоту. Через його харчові уподобання, виникають складнощі з раціоном. Годують його екологічно чистими сердечками, які ретельно обчищаються від жиру.

Хатній сич Аркадій регулярно отримує смаколики у вигляді гризунів. При надмірній кількості отриманих мишей, сичик, старанно ховає їх по закутках вольєру, ігноруючи сердечка.

Грак Яків – невибагливий у харчуванні. Охоче доїдає залишки їжі від сокола та сича. Улюблені ласощі – сосиски.

Декоративні мишки вивели нове потомство. Підшукується просторий акваріум для родини, що, дещо, чисельно збільшилась, оскільки, взимку екзотичні гризуни мерзнуть у клітці.

Компанію декоративним гризунам склали Sylvaemus, які стають частими гостями людських осель з настанням холодів.

Також:

  • Було придбано кормів для інформативних табличок.
  • Друзі з лісництва передали волонтерському центру чудові годівниці.
  • Висловлюється подяка, родині Товт, яка подарувала простору клітку, що буде чудовим приміщенням для декоративних щурів.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: