Відбувся майстер-клас зі створення весняних композицій

Квітуча весна повновладно запанувала над природою Закарпаття. Щоправда не скрізь. У гірській частині області досить холодно, а от у Берегові тепло; цвіт дерев і квітів наповнює ароматом та красою довкілля. Як не скористатися цим даром природи?
3 травня на базі Берегівського громадського центру “Кожен може допомогти” відбувся черговий майстер-клас зі створення весняних композицій з живих квітів, до якого долучилися не лише діти, але й дорослі.
Великий вибір флористичного матеріалу дозволив присутнім втілити різноманітні задуми квіткових композицій. Для вибору організатори запропонували: пишні, ніжно рожеві квіти сакури; махрові золотисто-жовті, схожі на маленькі помпони квіти керії; китиці бузка з безліччю відтінків рожевого, лілового, пурпурового; блакитн, з жовтим оком, квіти незабудки; мініатюрні махрові кошики біло-рожевого кольору квіток стокроток-маргариток; тендітні фіалки тощо.

Вразив фаховий підхід організаторів до справи: ідивідуальне оцінювання кожної роботи з детальним аналізом творчої задумки, із заслуженими компліментами і критичними зауваженнями.
“Поза тим, запланована година промайнула швидко, а бажаючі створювати квіткові композиції продовжували долучались. Окрилені успіхом, учасники вже просились на наступні подібні майстер-класи”, – ділиться враженнями біолог, експерт Інституту еколого-релігійних студій Леонід Покритюк.
Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІERS.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: