Створюємо квіткові композиції

Після нетривалого похолодання і корткочасних дощів, природа забуяла новими кольорами. Довкола усе цвіте та пахне. Таку нагоду просто необхідно використати для того, щоб прищепити молоді любов до природи і відкрити нові знання про неї.
Черговий майстер-клас зі створення весняних композицій з живих квітів для дітей та дорослих відбувся у місті Берегово (Закарпатська область).
Організатори використали природний матеріал, який відповідає фенофазі. Зібрали його в лісі та на присадибних ділянках. Цього разу для учасників майстер-класу підготували новий квітковий матеріал: ніжно-білі квіти орнітогалуму і дещо схожі на них квіти черемші (ведмежої цибулі); квітучі гілочки чубучника; пагони тамариксу тощо.


У ході заходу досвідчений біолог, експерт Інституту еколого-релігійних студій Леонід Покритюк ознайомив присутніх з ботанічними особливостями рослин. Наталія Маслакова індивідуально оцінювала творчий задум кожної композиції, ділилася секретами, яким чином довше зберегти оберемок свіжим і квітучим. Йшла мова й про охорону рослинного світу. У жодному разі не можна зривати рідкісні дикі рослини, а лише типові, яких вдосталь.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІERS.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: