ІЕРС

Інститут еколого-релігійних студій
Пошук

Шляхами творіння Божого – природи: на захисті Свидовецького гірського масиву

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Відповідальність за Творіння і захист Свидовецького гірського массиву

Майже тиждень тривала природоохоронна адвокаційна експедиція команди Інституту еколого-релігійних студій на чолі з екологістом і орнітологом – Леонідом Покритюком (експерт Інституту еколого-релігійних студій)  по надзвичайно вразливій природній ділянці Карпат – гірському масиву Свидовець із закликом зберегти його від забудови мегакурортом для наступних поколінь в автентичному вигляді.
Возможно, это изображение (1 человек, природа, небо и текст «EDMI NOTE 6 PRO DUAL CAMERA»)
13-15 вересня члени команди ІЕРС здійснили інформаційно-пропагандистську кампанію спрямовану на захист Свидовецького масиву, пройшовши шлях поздовж гірських хребтів, побувавши на найвідоміших вершинах, відвідавши найвисокогірніші природні озера і загалом всі найвразливіші ділянки. 

Звичайно, в першу чергу експерти захопливо робили фотофіксацію унікальних ландшафтів цього гірського масиву та його унікальних вершин.

На горі Драгобрат

 

Вид з гори Близниця

Високе біорізноманіття є запорукою стабільного екологічного балансу, особливо у вразливих гірських екосистемах.

Гадюка звичайна (Vipera berus)

Вразливий рослинний світ гірських регіонів

Протягом всього шляху активісти зустрічали групи  туристів та поодиноких подорожуючих і проводили з ними екопросвітницькі бесіди стосовно відповідального ставлення людини до природи, сталого розвитку та необхідності збереження природи Українських Карпат і, зокрема, Свидовецьких гір.

В результаті разом з туристами, які захоплені красою та дивовижністю Свидовецьких гір, вони разом закликають берегти цю смарагдову перлину Карпат!

Гірський хребет неподалік від гори Близниця

Татульський Менчул

Межа хребта Свидовця, г. Геришаска та озеро Геришаска

Що дуже важливо, експерти Інституту, наголошують в експедиції на крихкості екосистем гірських озер: Геришаска, Ворожеска, Івор (під горою Жандарм) та інші.

Озеро Ворожеска

Комплекс заходів по природоохоронній адвокації гірського масиву Свидовець відбувся в рамках проєкту “Молодіжна школа сталого розвитку Карпат”, що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (керівник Олександр Бокотей) у співпраці з Союзом охорони Німеччини (NABU) за підтримкою VGP Foundation (координатор — Іван Тимофеєв).

Пастухи у високогір’ях Свидовецького масиву

Нагадуємо, що 29 вересня 2021 року відбудеться судове засідання, коли буде останній шанс, щоб на законодавчому рівні вберегти Свидовець від хабудови мегакурортом, а  Українські Карпати від масової урбанізації!

https://www.facebook.com/ivan.tymofeiev/posts/1675193322677879

Інформаційна служба ІЕРС

 

 

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Залишити відповідь

Берегівські гімназисти вчаться спостерігати за птахами

Учні Берегівської гімназії «Опре Рома» відвідали волонтерський центр «Кожен може допомогти», щоб навчитися спостерігати за пернатими і ознайомитися з різноманітними конструкціями пташиних гнізд та годівниць.

Ековистава «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу

Екологічна вистава Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського віртуального огляду-конкурсу «Прем’єри сезону».