Бережіть первоцвіти

На території Національного природного парку «Синевир» зростає багато видів ранньовесняної флори: шафран Гейфеля, підсніжник білосніжний, білоцвіт весняний, первоцвіт весняний, проліска дволиста, згубниця залозиста та інші, більшість з яких є червонокнижними видами або мають регіональне значення. Всі вони потребують нашого захисту.
З метою збереження унікальної ранньовесняної флори на території з дітками Синевира та відвідувачами парку проведено природоохоронну акцію «Бережіть первоцвіти».

Мета акції – привернути увагу громадськості до проблеми охорони ранньоквітучих рослин, спрямувати зусилля громадян на практичні дії щодо захисту первоцвітів.
Учасники заходу мали можливість спостерігати за унікальним явищем природи, де на просторих галявинах масово зацвітають ранні рослини. Всі усвідомили, що красою первоцвітів краще милуватись у природному середовищі.

Любов Гречин, фахівець відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир».

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey ) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба IERS

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: