The Book of Prayers for Environmental Conservation of the Byzantine-Slavonic Rite

0
185

 

 У виданні зібрана частина молитов, псалмів, біблійних та літургійних текстів, молебнів, що стосуються відповідальності за створіння – природу.

Боже створіння – природа потребує піклування людини в тому плані, щоб її в прешгу чергу не руйнувати, а також важливо відновлювати вже забруднені або зрунйовані ділянки. Але лише зовнішнєж прганення людини чимось допомогти Божому створінню малоефективне, це має буьти глибоке внутрішнє переконання. Також самій людині важко щось змінити в ході історії чи в нашому випадку чимось самостійно допомгти божому створінню – Природі, тому християнин в першу чергу просить про домогу Творцяя, який найкраще відає закони, якими керується Його Створіння – Природа. Також молитва змінює саме “серце” людини, робить помисли чистими, тому такий молитовник за збереження довкілля на нашу думку є необхідним для всіх християн і особливо виданий на міжнарожній мові.

UDC 264.1: 504: 37.03

BLC: E37-121

P 75

The book of Prayers for Environmental Conservation of the Byzantine-Slavonic Rite. “Молитовник-требник: Бачити Боже творіння новими очима” на англійській мові. Publisching House Pe Breza A. E. – Uzhorod, 2013. – 106 p.

ISBN: 978-966-2668-30-8

Leave a reply