Толерантність на кордонах Європи. Цифрова толерантність

Назва програми (донору) Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини

«Toleranz an den Grenzen Europas Sequenz 2»

Назва проекту українською Толерантність на кордонах Європи/Цифрова толерантність
Назва проекту англійською Tolerance at Europe’s borders. Sequence 2/Digital tolerance
Сектор Політична освіта
Територія проекту Україна
Тривалість проекту 14.09.2021 – 31.12.2022
Мета проекту: Короткий опис проекту: Політична толерантність є однією із важливих сходинок до втілення «активної толерантності» у широкому контексті. Це є той необхідний крок, який для суспільств, що перебувають на стадії транзиту (при чому, транзиту, який затягнувся), здатен, з одного боку, полегшити процеси демократизації, процеси виходу з корупційної моделі існування, а з іншого боку, цей крок стане міцним фундаментом для подальшого формування та функціонування суспільства сталого розвитку. Поступове впровадження в українському суспільно-політичному просторі концепту та практик толерантності сприятиме не тільки посиленню тенденцій до демократії в Україні та її наближенню до кращих європейських зразків, але також дозволить створити ефективний механізм вирішення внутрішніх протиріч та конфліктів. Для сучасного українського суспільства контекст толерантності є не лише однією із потреб чи можливих альтернатив соціального-політичного та культурного розвитку, а скоріше навіть необхідністю, яка обумовлює якість його подальшого існування.

  1. Створення майданчиків для промоції «активної» толерантності в освітніх закладах та ЗМІ, адже це ті ключові інформаційні канали, за допомогою яких формується суспільна думка, а також конструюються різноманітні простори взаємодії.
  2. Створення освітніх програм та реалізація тренінгів з питань політичної толерантності для державних службовців та політиків, що займають посади різного рівня в органах державної влади та місцевого самоврядування в Україні.
  3. Налагодження мирного діалогу між представниками різних ідентичностей українського суспільства, тривала та наполеглива робота на пошуки спільних цілей та орієнтирів, які допоможуть своєю ціннісною значимістю перевершити непорозуміння та протиріччя.
  4. Пошуки найкращих практик політичної толерантності як в українському політичні просторі, так і в досвіді зарубіжної політичної комунікації, що дозволило б кристалізувати та більш унаочнити доцільність, дієвість та вигідність толерантності для широких кіл українського суспільства.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: