Турбота про навколишнє середовище з ранніх літ

Дитячі літні табори при церквах – чудова нагода, для проведення результативного, а головне цікавого вивчення чогось нового та корисного.  Особливо, коли це стосується вивчення природи та шляхів її збереження. Саме захист природи є важливим питанням у сучасному світі і його потрібно доносити до якомога більшої кількості людей. Дуже важливим в цьому  є донесення даної теми до дітей та можливість висвітлення за допомогою одного із найвпливовіших установ – церкви. Саме поєднання цих двох компонентів робить табори при церквах такими важливими і потрібними.

10 серпня для діток з літнього християнського табору „Покликані при Духовному центрі ім. святого Івана-Павла ІІ” було проведено воркшоп з виготовлення будиночків для кажанів і птахів. Захід провів Андрій Доніченко, голова організації людей з обмеженими можливостями “Паралельний світ”.

Під час воркшопу діти встигли й навчитись чомусь новому, й проявити свою уяву та творчі здібності.

Учасники прикрашали будиночки для птахів та кажанчиків яскравими барвами, а пізніше вчились збирати їх, даючи можливість знайти дім тим крилатим друзям, які, можливо, втратили його саме через діяльність чи бездіяльність людини. Тим самим допомагаючи тваринному світу, який щодня знаходиться у небезпеці.

Розмальовуючи та збираючи конструкції майбутніх будиночків, дітки отримували приємні спогади від воркшопу, що, в майбутньому, може позитивно повпливати на їх тягу до природоохоронної діяльності. Адже, мистецтво – це саме той інструмент за допомогою якого, можна достукатись до багатьох сердець та спонукати багатьох людей до позитивної діяльності.

На згадку про захід діти отримали пам’ятні значки.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Александр Бокотей) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU BrandenburgNABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

1 думки про “Турбота про навколишнє середовище з ранніх літ”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: