Успішне стажування Співробітників та волонтерів ІЕРС та ІРЦЕФ за підтримки Вішеградського фонду

Наталія КуляТранскордонне співробітництво в туристичній галузі між Закарпатською областю (Україна) та Прешовим та Кошицьким регіонами (Словацька Республіка)“, Прешовський університет у Прешові, 2014-2105.

Яна Фен «На шляху до відродження духовного життя на Закарпатті через словацько-український обмін досвідом», Гуманітарно-природничий факультет Прешовського університету, (2016-2017).

Біланич Михайло  «Українсько-словацький діалог за участю Церкви щодо збереження навколишнього середовища (розвиток християнської екологічної свідомості в катехизисі, літургії та дияконаті)», Кафедра географії та регіонального розвитку Пряшівського університету, 2011-2012;

«Можливості впливу Церкви на охорону навколишнього середовища на кордоні країн V4 з Україною», гуманітарно-природничого факультету Пряшівського університету, (2016-2017).

Олександр Бокотей: 1. «Синхронізація моніторингових спостережень за рідкісними тваринами та рослинами прикордонних національних парків: Національний парк Татри, Національний парк Полонини (Словацька Республіка), Національний парк Татри, Національний парк Бещади (Польща), Національний природний парк Ужанський (Україна), та підготовка до видання напівпопулярного путівника для працівників охоронюваних лісистих територій з моніторингу ботанічних та зоологічних об’єктів ”, Прешовський університет у Прешові, (2009-2010);

2. «Реалізація транскордонної ідеї надання особливого природоохоронного статусу« особливо охоронюваних прикордонних видів »(PPNBS) для зникаючих видів тварин у прикордонних районах держав V4 та України», Прешовський університет у Прешові, ( 2013-2014).

Мар’яна Віраг «Сучасний стан, перспективи та можливості проведення лікувально-профілактичної роботи щодо зниження частоти проблемної вагітності жінок із захворюваннями щитовидної залози в Карпатському регіоні України та Польщі», Ягеллонський університет, Краків (2009-2010).