Відбувся майстер-клас виготовлення гнізд ластівки

На базі Берегівського громадського центру “Кожен може допомогти” відбувся еколого-освітній захід – майстер-клас виготовлення гнізд ластівки з глини.

Відомий орнітолог, експерт Інституту еколого-релігійних студій Леонід Покритюк розповів дітям про птахів родини ластівкових. Серед них найбільш пошиненою є ластівка сільська. А от її родичка ластівка міська орнітологами названа птахом 2022 року.

Ластівки – це перелітні птахи. Восени залишають місця гніздувань і відлітають у теплі краї. Усе через те, що для них в зимовий період у нас не вистачає їжі. Літаючі комахи є основою корму цих птахів.

Цікаво, що ластівка линяє після того, як повертається з теплих країв. Живуть ці птахи колоніями по 20 – 30 пар, зводячи гнізда тісно один до одного.

Під час майстер-класу діти виготовили гнізда для ластівок. Як це правильно зробити – рекомендації дав фаховий орнітолог. Після того, як гнізда підсохнуть, їх почеплять на спеціальну конструкцію. Таким чином буде утворено пташиний готель для ластівок.

У ході еколого-освітнього заходу діти дізналися багато цікавої і корисної інформації про світ пернатих, їх життя і випробування, які ставить перед ними природа. Учасники також довідалися про добрі справи, які може робити кожен для того, щоб берегти довкілля і дбати про птахів.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІERS.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

%d bloggers like this: