Відкриття виставки “Крилаті вісники волі”

У п’ятницю 23 вересня 2022 року в ораторіумі католицького ліцею TheoBand на території Резиденції єпископів Мукачівської греко-католицької єпархії (пл. А. Бачинського, 1А) відбулося відкриття виставки “Крилаті вісники волі”, яка інформує про дивовижний світ птахів Карпат.

Відкриття виставки було розпочато вступним словом, яке виголосили секретар Комісії з екології МГКЄ, керівник ГО “Інститут еколого-релігійних студій” Олександр Бокотей, а також директорка ліцею TheoBand Лариса Гричка.

Про представників природного світу  представлених на інформаційних стендах виставки розповіла  автор виставки, старший науковий співробітник Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького, експерт Інституту еколого-релігійних студій Руслана Джахман. В ході виставки дітки проявляли чималий інтерес, брали активну участь у діалозі з пані Русланою та з великим зацікавленням вивчали птахів представлених на стендах.

Виставка підготовлена за ініціативи Комісії з екології МГКЄ в рамках співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) та складається з 10 стендів на яких представлена інформація про різноманіття птахів Закарпаття, особливості їхнього життя протягом року та характерні місця існування певних видів у природному середовищі.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband , NABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: