Відкриваємо секрети природи

Весна буяє багатством барв на радість людям і всьому живому. Цю щедрість природи вчергове використали експерти Інституту еколого-релігійних студій та співробітники Берегівського благодійного центру “Кожен може допомогти” для майстер-класу зі створення весняних композицій з квітів. У еколого-освітньому заході взяли участь діти від 6 років і навіть дорослі.

Для створення квіткових композицій організатори ретельно готувалися. Цього разу заготовили, зокрема, нові види рослин, які раніше на попередніх подібних майстер-класах не застосовувалися.

На заміну яскраво-жовтим квітам керіїс – півники болотяні (зібрані під час недавньої орнітологічної екскурсії); бузок, замінили жасмином та квітучими кистями калини; мечовидні листки іріса замінили листками-вайями папороті страусове перо; блакитні незабудки замінили квітами декоративної цибулі.


У ході еколого-освітнього заходу досвідчений біолог, експерт Інституту еколого-релігійних студій Леонід Покритюк розповів учасникам про цілющі властивості рослин, ділився секретами приготування ферментованого чаю з молодого листя глоду, шипшини та груші, роз’яснив як відрізнити їстивні папороті (орляк та страусове перо) від отруйних, як приготувати солодке повидло з коріння лопуха (не використовуючи цукор). Розповідь виявилася цікавою, тож не дивно, що учасники буквально засипали пана Леоніда численними питаннями. Жодне з них не залишилося без відповіді. Фахово, аргументовано, цікаво, часом з гумором, відкривав секрети природи наш біолог.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІERS.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: