ІЕРС

Інститут еколого-релігійних студій
Пошук

Відкриваємо секрети природи

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Весна буяє багатством барв на радість людям і всьому живому. Цю щедрість природи вчергове використали експерти Інституту еколого-релігійних студій та співробітники Берегівського благодійного центру “Кожен може допомогти” для майстер-класу зі створення весняних композицій з квітів. У еколого-освітньому заході взяли участь діти від 6 років і навіть дорослі.

Для створення квіткових композицій організатори ретельно готувалися. Цього разу заготовили, зокрема, нові види рослин, які раніше на попередніх подібних майстер-класах не застосовувалися.

На заміну яскраво-жовтим квітам керіїс – півники болотяні (зібрані під час недавньої орнітологічної екскурсії); бузок, замінили жасмином та квітучими кистями калини; мечовидні листки іріса замінили листками-вайями папороті страусове перо; блакитні незабудки замінили квітами декоративної цибулі.


У ході еколого-освітнього заходу досвідчений біолог, експерт Інституту еколого-релігійних студій Леонід Покритюк розповів учасникам про цілющі властивості рослин, ділився секретами приготування ферментованого чаю з молодого листя глоду, шипшини та груші, роз’яснив як відрізнити їстивні папороті (орляк та страусове перо) від отруйних, як приготувати солодке повидло з коріння лопуха (не використовуючи цукор). Розповідь виявилася цікавою, тож не дивно, що учасники буквально засипали пана Леоніда численними питаннями. Жодне з них не залишилося без відповіді. Фахово, аргументовано, цікаво, часом з гумором, відкривав секрети природи наш біолог.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІERS.

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Залишити відповідь

Берегівські гімназисти вчаться спостерігати за птахами

Учні Берегівської гімназії «Опре Рома» відвідали волонтерський центр «Кожен може допомогти», щоб навчитися спостерігати за пернатими і ознайомитися з різноманітними конструкціями пташиних гнізд та годівниць.

Ековистава «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу

Екологічна вистава Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського віртуального огляду-конкурсу «Прем’єри сезону».