НПП «Синевир» займається виробництвом екологічно чистої продукції

Ароматні трав’яні чаї з лікувальних рослин почали вирощувати в НПП «Синевир» не випадково. Адже, тільки тут, де кришталева гірська вода і очищене смереками повітря, можна зібрати по-справжньому корисні і лікувальні дари природи.

На створеній ділянці в рамках виконання проекту «Збереження карпатських пралісів» плантації продовжуються і зараз вирощувати лікарські чаї. За участі працівників наукового відділу зараз тут проводять необхідні весняні роботи. Водночас вже вдосконалено і зроблено реконструкцію, відповідно до якої плантацію розділено на секції, які огороджено дерев’яними дошками. За холодної погоди їх можна буде накрити плівкою, і таким чином зберегти сформовані рослини від загибелі. Відповідно до технології вирощування, насіння посіяно рядками, легко можна буде прополювати і підживлювати органічними добривами.

«Висіяне насіння потребує постійного догляду, адже є рослини дуже вразливі до наших гірських кліматичних умов» – запевняє заступник директора з НДР установи Юрій Тюх.

Але чи варто розповідати, що ці трави, вирощені на території парку є унікальними за своїми якостями? Без сумніву, це так. А вчасно та правильно організована заготівля, робить їх унікальність не просто напоєм, а цілющим еліксиром. Готові чаї можна буде застосовувати з метою як профілактики, так і лікування. Що є дешевими у порівнянні з синтетичними ліками, легко готуються вдома, особливо з домішками рослин-дикоросів, відповідно до розроблених методик приготування чаїв.

Тож, якщо ви піклуєтесь про своє здоров’я і вам не байдуже, що пити – приєднуйтесь!

Любов Гречин, фахівець відділу екологічної освіти НПП «Синевир».

Захід проведено у рамках співпраці НПП “Синевир” з Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІERS.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: