ІЕРС

Інститут еколого-релігійних студій
Пошук

НПП «Синевир» займається виробництвом екологічно чистої продукції

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Ароматні трав’яні чаї з лікувальних рослин почали вирощувати в НПП «Синевир» не випадково. Адже, тільки тут, де кришталева гірська вода і очищене смереками повітря, можна зібрати по-справжньому корисні і лікувальні дари природи.

На створеній ділянці в рамках виконання проекту «Збереження карпатських пралісів» плантації продовжуються і зараз вирощувати лікарські чаї. За участі працівників наукового відділу зараз тут проводять необхідні весняні роботи. Водночас вже вдосконалено і зроблено реконструкцію, відповідно до якої плантацію розділено на секції, які огороджено дерев’яними дошками. За холодної погоди їх можна буде накрити плівкою, і таким чином зберегти сформовані рослини від загибелі. Відповідно до технології вирощування, насіння посіяно рядками, легко можна буде прополювати і підживлювати органічними добривами.

«Висіяне насіння потребує постійного догляду, адже є рослини дуже вразливі до наших гірських кліматичних умов» – запевняє заступник директора з НДР установи Юрій Тюх.

Але чи варто розповідати, що ці трави, вирощені на території парку є унікальними за своїми якостями? Без сумніву, це так. А вчасно та правильно організована заготівля, робить їх унікальність не просто напоєм, а цілющим еліксиром. Готові чаї можна буде застосовувати з метою як профілактики, так і лікування. Що є дешевими у порівнянні з синтетичними ліками, легко готуються вдома, особливо з домішками рослин-дикоросів, відповідно до розроблених методик приготування чаїв.

Тож, якщо ви піклуєтесь про своє здоров’я і вам не байдуже, що пити – приєднуйтесь!

Любов Гречин, фахівець відділу екологічної освіти НПП «Синевир».

Захід проведено у рамках співпраці НПП “Синевир” з Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (#NABU), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба ІERS.

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Залишити відповідь

Берегівські гімназисти вчаться спостерігати за птахами

Учні Берегівської гімназії «Опре Рома» відвідали волонтерський центр «Кожен може допомогти», щоб навчитися спостерігати за пернатими і ознайомитися з різноманітними конструкціями пташиних гнізд та годівниць.

Ековистава «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу

Екологічна вистава Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського віртуального огляду-конкурсу «Прем’єри сезону».